درباره ما

امروزه با توجه به توسعه شهرها و رشد روز افزون جمعیت و همچنین آلاینده های محیط زیست ، فضای سبز محیط پیرامونی به شدت در حال کاهش می باشد. از سوی دیگر محدودیت های موجود جهت توسعه فضای سبز سبب بروز مشکلات عدیده ای مانند آلودگی هوا در محیطهای زندگی شده است.

با توجه به نیاز غریضی انسان به طبیعت در زندگی روزمره و نیز لزوم داشتن فضایی آرام و دلنشین پیرامون محیط زندگی و کار خود ، رفته رفته ما را به سوی تحقیق در رابطه با ابداع روشی نوین در جهت بکار گیری و کشت گیاهان در فضاهای کوچک سوق داد. و در نهایت در سال 1391 توانستیم با ایجاد دیوارسبز گل آویز روش کشت نوینی را تقدیم دوستداران طبیعت نماییم.

کادر مجرب شرکت ما توانست پس از تحقیق و تلاش بسیار در رابطه با ایجاد سازه های دیوار سبز همخوان با فرهنگ ایرانی و همچنی فرهنگ نوپای آپارتمان نشینی، با تولید سازه های دیوار سبز طبیعت زنده و گیاهان طبیعی را بدون اشغال فضا و همچنین صرفه جویی در مصرف آب وارد محل سکونت و کار مصرف کنندگان نماید.

سازه های دیوار سبز گل آویز ترکیبی از نو آوری ، خلاقیت و صنعت است که برای شما امکان بهره گیری و کشت گیاه بر روی دیوارهای بلا استفاده را بدون صدمه زدن به آنها میدهد. علاوه بر آن امکان جابجایی در سازه های دیوار سبز ما ،این امکان را برای شما ایجاد مینماید تا در هر زمان و طبق دلخواه خود محل دیوار سبز را تغییر داده و سبک جدیدی از دکوراسیون با گیاهان طبیعی را تجربه نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *